Sokol Jezernice - Sokol Újezdec  3 : 2p /0 : 2/
Góly domácí: 66´Bosák, 84´Šanta.   130 diváků

Sestava Jezernice: Jaš – Klepík, Navrátil, Janíček, Ráb (68´Bureš) – Bosák, Simon /K/,
Votava, Kulhánek (46´Vychodil), Dvořák – Šanta.
Trenér: R. Dubravský. Vedoucí: P. Špalda.

Rozhodčí: Natálie Čampišová – Jiří Valouch, Jiří Horák. Delegát: -

Krátké hodnocení trenéra: 1. poločas – naše jasná optická a herní převaha, častější
držení míče na kopačkách, ale zbrklost, nepřipravené zakončení, zbytečné ztráty míče
a hlavně chyby jednotlivců v obranné činnosti – to jsou hlavní příčiny poločasového stavu 0:2.
2. poločas – snaha jezernických o výsledkový obrat a posílení útočné fáze o další hráče.
Tyto riskantní prvky nakonec přinesly vyrovnání, ale nutno dodat, že s velkou dávkou štěstí.

Dovednostní soutěž /penalty/ dnes Jezernice zvládla 5:4.

KRÁSNÉ POČASÍ, PODPORA FANOUŠKŮ - DĚKUJEME !

Za pořízené VIDEO děkujeme sourozencům Pavliskovým (připravujeme)

26.5.2019 Sokol Jezernice - TJ Sokol Újezdec 2 : 2 (PK 5:4) pol. 0 : 2

Předposlední venkovní zápas této sezóny jsme sehráli v neděli 26.5.2019 v dopoledních
hodinách v Jezernici. Opět jsme měli problémy se sestavou. Chtěli jsme však bodovat
a tak potvrdit domácí tři body.
První poločas se nám vydařil, hráli jsme to, co jsme si řekli v šatně. Hosté sice měli
optickou převahu, ale my jsme hrozili z nebezpečných protiútoků.  V 18. minutě po
pasu do velkého vápna přehodil špičkou kopačky domácího brankáře náš obránce
Tomáš Šídlo a vedli jsme 1:0. Ve 40. minutě přidal druhý gól Marek Fabián, který
po krásném vysunutí Davida Halaty prošel domácí obranou jak nůž máslem, obehrál
i brankáře a skóroval do prázdné branky.  Poločas jsme vyhráli 2:0.
Do druhého poločasu jsme šli s tím, že nemáme kam spěchat a počkáme, co na nás
domácí hráči vymyslí. Jezernice se hned od prvopočátku snažila vyrovnat, zatlačila nás
na naši půlku, ale až do 66. minuty jsme se drželi. V této hrací době jsme si vytvořili
nejméně tři více než vyložené šance, kdy jsme budˇ netrefili branku, či nás vychytal
domácí brankář. Jak jsem již psal 66. minuta byla pro nás smolná, kdy soupeř snížil na
2:1. Od té doby jsme přestali hrát a koledovali jsme si o vyrovnávací gól. Ten bohužel
přišel v 84. minutě. Remízu jsme již ubránili a šlo se na penalty. Po pěti sériích
pokutových kopů nebylo rozhodnuto. Následující penaltu jsme nedali a z dobře
rozehraného zápasu jsme nakonec brali jen jeden bod.
Myslím si, že tento zápas jsme mohli vyhrát za plné tři body. Bohužel nás zklamala
střelecká forma, kdy naše šance ve druhém poločase byly opravdu tutové. Dát třetí
branku, mohl být výsledek pro nás příznivější. Musíme se však spokojit jen s jedním
bodem a v domácím zápase v sobotu 1.6.2019 zabojovat proti Kovalovicím a zvítězit.