Trenér: R. Dubravský. Asistent: P. Špalda. Vedoucí: M. Kabelík.

Rozhodčí: Jan Smékal – Libor Sedláček, Jakub Čtvrtlík.  Delegát: -

Krátké hodnocení trenéra: Myslím, že není žádná ostuda prohrát s kvalitním
soupeřem, pokud hráči bojují o výsledek celých 90 minut. A to byl právě dnešní
případ. Herně byl zápas vyrovnaný, rozhodla větší zkušenost a klid na kopačkách

Děkuji těm 12 hráčům, kteří se zápasu v Troubkách zúčastnili a je mi líto těch,
kteří nemají větší touhu se o místo v sestavě poprat.

Mezi stovkou fanoušků se neztratili ani ti jezerničtí – děkujeme.

Za pořízené VIDEO děkujeme slečně Pavliskové (připravujeme).

KOMENTÁŘ  -  FK TROUBKY

V dalším kole vítězíme s velmi oslabenou sestavou a s prořídlou lavečkou náhradníků,
 takže s bodovým ziskem z tohoto utkání jsme velmi spokojeni. Diváci viděli rušné
 utkání s gólovou přestřelkou a to ještě mnoho šancí obě mužstva nevyužila. Jezernice
 začala lépe a v úvodu utkání měla pár šancí, ale bohužel inkasovala z první vážné akce
 našich. V 10. min šikovně uvolnil Koller Mlčocha, který z pravé strany ideálně předložil
míč na malé vápno nabíhajícímu Brázdovi D. a ten v pohodě otevřel účet zápasu.
 Ve 33. min se prodral v pokutovém území k míči Brázda P. a 2x orazítkoval břevno, při
 druhé jeho střele míč do branky dorazil Koller a zvýšil vedení na 2:0. V závěru poločasu
 hosté měli na kopačkách snížení, ale útočník hostí ve vyložené šanci zklamal. Ve druhém
poločase si obrany obou mužstev nepočínali moc dobře a tak bylo k vidění 6 branek se
 spoustou dalších šancí. V úvodu druhé půle snížili hosté v 50. min Macháčkem a začala
dramatická zápletka. V 57. min se krásně trefil z levé strany k přední tyči z přímého kopu
 Stoklásek a zvyšuje na 3:1, o minutu později kontrují znovu hosté Macháčkem na 3:2.
O další minutu navyšuje naše vedení na 4:2 z bezprostřední blízkosti Petráš, který využil
krásnou nahrávku Kollera po jeho individuální akci. V 75. min nachytal na hruškách
 hostujícího brankáře Jaše znovu Stoklásek z přímého kopu a zvyšuje na  5:2. Gólové
hody na 5:3 uzavřel hostující Simon, který dorazil míč z malého vápna po hrubce naší
 obrany. V závěru utkání měla obě mužstva ještě nějaké šance, ale na už tak divokém
 skóre se nic neměnilo.

Sestava: Zatloukal - Smolka, Stoklásek, Matela, Pich - Brázda P.(67. Bittner), Polepil,