a touha hráčů bojovat o výsledek až do poslední minuty. Chválím všechny
hráče za předvedenou hru a nesmím zapomenout na střelce pokutových

23.09.2020 08:52

V dalším kole jsme měli v plánu urvat tři "povinné" body, ale nakonec bylo

vše jinak. V utkání byly vidět dva rozdílné poločasy, v první půli jsme se

prezentovali velmi špatným výkonem a ještě jsme se nevyvarovali chybiček,

které soupeř nemilosrdně trestal. Utkání začalo diskutabilním zákrokem na Kollera,

ale hlavní arbitr to jako penaltový zákrok neviděl. V 11. min dal o sobě poprvé vědět

jezernický útočník Simon, jenž se dostal za obranu díky nešťastně prodloužené hlavičce

Němčáka a v pohodě načal skóre. Ve 27. min bylo ještě hůře, na polovině hřiště ztrácíme

míč a do nepřipravené obrany přichází průniková přihrávka na nabíhajícího Simona,

který navyšuje skóre na 2:0. Naštěstí záhy kontruje Stoklásek z přímého kopu,

kdy tečovanou střelou snižuje na 2:1. Z naší hry v prvním poločase bolely oči a domácí

diváci si o přestávce aspoň spravovali chuť výborným kabanosem. Ve druhém poločase

jsme nastoupili jako vyměnění, zlepšili jsme pohyb i přihrávky a soupeře jsme nemilosrdně

zatlačili do defenzívy. Výsledkem vzrůstajícího tlaku bylo vyrovnání v 66. min, kdy lahůdkově

uvolnil Němčák Skopala, který se v samostatném nájezdu nemýlil a srovnal stav na 2:2.

Dokonalý obrat se nám povedl v 70. min, po prudkém centru Němčáka prodloužil

kolenem míč do brány Brázda D. Naši hráči byli v dalším laufu a chtěli soupeři dorazit

čtvrtým gólem, ale zapomněli na zadní vrátka. V 77. min dokonal hatrick hostující Simon,

který znovu po brejkové situaci nedal našemi Březinovi šanci. Utkání tak dospělo

k penaltovému rozstřelu, ve kterém jsme po lajdáckých penaltách Němčáka a Brázdy D.

nedosáhli aspoň na prémiový bod navíc. Utkání v podzimní části jsou jako přes kopírák,

nezvládáme brejkové situace a to nás sráží do kolen. Nezbývá nic jiného než se z těchto