Sestava Jezernice: Jaš /K/ – Klepík , Navrátil, Vlasák,

Trenér: R. Dubravský. Asistent: - Vedoucí: L. Dvořák

Rozhodčí: Zdenek Petr – Kamil Pospíšil, Šimon Vilímek.

Krátké hodnocení trenéra: nejlepší - kolektivní výkon předvedený
Děkuji všem.

Za pořízené VIDEO děkujeme slečně Pavliskové (připravujeme).

Troubky - Jezernice 3:2 (3:0)

13.09.2021 11:51

V dalším kole hostíme poslední Jezernici a jen díky střelecké produktivitě v prvním poločase jsme získali další tři body do tabulky. První poločas byl z naší strany zbytečně nervózní, kazili jsme spoustu jednoduchých přihrávek a diváci kromě tří gólů moc krásy z naší strany neviděli. Naštěstí hosté toho také moc neukázali a když se dostali do nějakých pološancí, tak měli nepřesnou mušku nebo je vychytal gólman Zápeca. O výsledku rozhodly tři slepené góly střelené během deseti minut na konci první půlhodiny. Nejdříve Skopal trefil nádherně přímo z rohu do horního růžku, pak po rychlém brejku po pravé straně předložil ukázkovou nahrávku Caletka Kollerovi, který se dočkal konečně premiérové branky. Na 3:0 zvýšil vzápětí nejlepší střelec mužstva Polepil, jenž se nejlépe orientoval v pokutovém území a prostřelil gólmana hostů. Kdo si myslel, že si ve druhé půli ještě vylepšíme skóre, tak se šeredně mýlil. Tříbrankové vedení naše hráče ukolébalo a museli v závěru o vítězství tvrdě bojovat. Hosté byli postupně lepším týmem a zle nám začali zatápět. V 54. min neudržel prudkou ránu Zápeca a hostující Kubeša na dvakrát protlačil míč do sítě. V 68 min po naší špatné rozehrávce hosté ještě snížili Markem a utkání dostalo dramatický náboj. V závěru jsme mohli rozhodnout i my, ale podražení Brázdy D. v pokutovém území na pokyn pomezního hlavní rozhodčí překvapivě nepískl a v zápětí Kollerovi zblokovali obránci střelu do prázdné branky. Premiérovou trefu debutujícího dorostence Matouše Stokláska odmítl opět pomezní rozhodčí, jenž odmával velmi diskutabilní ofsajd. V prodloužení ještě hosté zahrávali několik rohů, ale naše obrana už vyrovnání nepřipustila.

Sestava: Zápeca - Smolka, Petráš, Stoklásek L. (71. min Stoklásek M.), Raška (14. min Mlčoch) - Brázda D., Němčák, Caletka, Polepil (82. Pospíšil), Skopal - Koller