FC Ajax Bezměrov-TJ Sokol Jezernice

27. 9. 2022
Zdravím všechny příznivce
V neděli jsme 25.9. jsme odehráli další utkání,na které jsme jeli opět s očekáváním,protože jsme hráli s neznámým soupeřem FC Ajax Bezměrov.Ačkoliv byl soupeř na 4. místě tabulky,dělily nás pouze 2 body.Proto nikdo z nás neočekával tak jednoznačný průběh zápasu.Inkasovali jsme hned v 2. minutě.Do poločasu bylo skóre 5:0 a asi nikdo z nás nevěřil,že uhrajeme nějaký bod.Soupeř byl rychlejší,důraznější.Po změně stran jsme začali hrát ze zajištěné obrany a nedávali soupeři tolik volného prostoru,který využíval v 1. poločase ke svým nájezdům na naši svatyni.A ani už nevyvíjel takovou aktivitu,přesto nám ještě vstřelil 2 góly a po konečném hvizdu se skóre zastavilo na sumě 7:0.Bylo to pro nás zklamání,ale hlavně lekce z fotbalu.
Život jde dál,připravíme se na další utkání v neděli na domácím hřišti 2.10.2022 v 10 hodin přivítáme rezervu Tovačova,která má stejný počet bodů a budeme doufat,že se nám zadaří a opět uhrajeme nějaké body jako minule na domácím hřišti.