FK Kozlovice "B" - TJ Sokol Jezernice

13. 6. 2023
Dobrý den
Poslední zápas lze hodnotit kladně i přes nepříznivý výsledek.Na půdě prvních Kozlovic,byl průběh zápasu ještě více jednoznačný než ten,který jsme hráli na podzim doma.Inkasovali jsme sice až v 10 minutě a to díky dobré obranné hře,kterou skvěle dirigoval Roman Navrátil.Po prvním gólu měl Jarda Záblocký na kopačce vyrovnání,ale bohužel přestřelil prázdnou branku.Převaha domácích hráčů byla znatelná a my jsme vyráželi jen k ojedinělým brejkům.Poločas dopadl skorem 3:0 pro domácí.Vypíchnout lze ještě okamžik,kdy domácí kopali penaltu,kterou bravurně zneškodnil náš golman Petr Špalda.Po přestávce domácí tým nasadil dokonce hráče Lukáše Kaďorka s "A" týmu,který vyhrál divizi a bylo to samozřejmě znát.Jím servírované balony před naši branku, byly vždy nebezpečím a většina z nich končila v naším síti.Našich pár bejků bohužel skončilo už na kopačkách obránců..Tím nechci samozřejmě snižovat bojovnost našich hráčů.Je těžké bojovat s kluky,kteří hrají špici krajské soutěže dorostu,vysloužilým a současným hráčům divize.Černou tečkou na již rozhodnutém utkání,byl v 80,minutě zbytečný zákrok domácího hráče Doležala na našeho golmana Petra Špaldu(za stavu 8:0,je zbytečné jít proti golmanovi do skluzu,když vím,že nezasáhnu míč).Ten neudržel nervy na uzdě a po vzájemné potyčce obdrželi oba červenou kartu.Zápas dochytal náš nejstarší hráč Laďa Pacák a nutno říct,že dobře.Soupeř poté už jen jednou skoroval.
Nezbýva než soupeři pogratulovat a vyhlížet nadcházející sezonu.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům,kteří se i přes nepříznivý výsledek nevzdali a bojovali.také fanouškům,kteří se přijeli podívat a pozvat je na nadcházející sezonu.
FK Kozlovice "B"-TJ Sokol Jezernice 9:0 (3:0)