Jezernice - Kozlovice

27. 10. 2022
16. 10. 2022 10:00
Jezernice-Kozlovice           0:5(0:2)
Zápas s Kozlovicemi jsme asi jako každý klub naší soiutěže, brali jako vrchol sezóny.Hrát s prvním týmem,který ještě neprohrál ,je asi pro každý tým velmi dobrá inspirace podat co nejlepší výkon a první tým tabulky potrápit.V prvním poločase se nám to dařilo.I když jsme po našich hrubých chybách,už v 9 minutě prohrávali 2:0,bojovností jsme soupeře udrželi až do konce poločasu na stejném výsledku.A to jsme i my měli už v první minutě čistou golovou šanci,a pak pár dalších,.V druhém poločase se ukázala síla našeho soupeře,který i když má mladé hráče ,některé dokonce ve věku dorostenců,hraje velmi pěkný,běhavý a účelný fotbal.Od kluků, kteří vyhráli krajskou dorosteneckou soutěž se ani nic jiného nečeká.Další góly jsme sice dostali až na konci,i tak se nám nepodařilo zaznamenat ani čestný úspěch a prohráli jsme 0:5.Přesto bych chtěl klukům poděkovat za bojovný výkon.Samozřejmě děkuji všem fanouškům za podporu našeho týmu i za nepřiznivého stavu.