SC Stará Ves-TJ Sokol Jezernice

4. 5. 2023
Shrnutí posledního utkání.V sobotu 29.4. jsme zajížděli k dalšímu utkání na půdu týmu,který je v tabulce jediný za námi a to je SC Stará Ves.Naše poslední klání jsme vyhráli 3:0,ale i tak jsme věděli,že nás nečeká nic lehkého.Stará Ves v posledním utkání prohrála na penalty se silnými Lobodicemi a předposlední sice prohála,ale s prvními Kozlovicemi pouze 1:3.Navíc jsme jako vždy měli problémy se sestavou.Ať,už s nemocemi nebo jinými absencemi.První poločas se kromě našich několika střel vedle brány, skoro nic nestalo.Náš golman Michal Zapletal,neměl skoro žádnou práci.Druhý poločas se až do 51.minuty odvíjel ve stejném duchu. Soupeři se podařilo vsítit šťastný gól,a v dalších 12.minutách další dva.Byla to pro nás ledová sprcha.Navíc po třetím gólu,musel pro zranění vystřídat náš brankář a nahradil ho Peťa Dubský.Stará Ves nezvyklá na takové vedení,začala chybovat,jakoby přestalaa hrát a do šancí jsme se začali dostávat my.V 75. minutě krásnou střelou korigoval Tomáš Mareček,za dalších 5. minut z rohu dal na 2:3 Marcel Velešík.Kopali jsme také dva trestné kopy z dobré vzdálenosti,ale ani jeden bohužel v bráně neskončil.Posledních 25.minut zápasu patřilo nám,ale odjeli jsme bez bodu.Stará Ves vyhrála své první utkání po cca 2 letech.Odjížděli jsme zklamaní,ale i s pocitem,že když se chce dá se i zabrat.
SC Stará Ves-TJ Sokol Jezernice 3:2(0:0)
Góly:75.min. Mareček,80.min.Velešík