Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Jezernice -TJ Sokol Černotín

8. 5. 2023

Shrnutí posledního zápasu dneska od asistenta trenéra Dobroše Vlčka.

Dostat v 1. minutě utkání branku je alarmující,ale vyrovnat ve 2.minutě je povzbuzující.A v tomto duchu se neslo celé utkání mužstva z konce tabulky s mužstvem z prvních míst.Samozřejmě velkým favoritem byli hráči z \Černotína,posílení opětici hráčů dorostu z Hranic hrájících vyšší soutěž.Náš tým se však nezalekl a byl jim  důstojným soupeřem po všech stránkách.To vyvrcholilo v druhý gól a vedení do poločasu 2:1.Nástup do druhé poloviny utkání nevyšel,hned z prvního protiutoku soupeře jsme inkasovali na stav se srovnal.Pak už to byla bitva jak se patří až do konečného hvizdu hlavního rozhodčího p.Leciána/pískal u nás podruhé v krátké době a s velkým přehledem/. Penaltový rozstřel je už otázkou schopnosti jednotlivých  účastníku pokutového kopu a podle hesla " penalta se dá pouze špatně kopnout,jinak se nedá chytit" tak to dopadlo v prospěch soupeře.Našemu týmu za toto utkání nelze vytknout skoro vůbec,lze je pochválit za velkou bojovnost a vyzdvihl bych hlavně Jardu Záblockého za dva góly a velký přehled za střelu z poloviny hřiště,která skončila na tyči.Mohlo být vymalováno.Ale i tak mohli být hráči i fanoušci určitě spokojeni se sportovním zážitkem.

TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol Černotín                                           2:2(PK 1:4) pol.(2:1)

Góly:4.min. a 17. min. Záblocký Jaroslav