TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol H. Moštěnice "B"

5. 6. 2023
Všechny vás zdravím.Shrnutí posledního zápsu tu mám opět od Dobroše,protože jem na něm nebyl.Zavítala k nám rezerva z Horní Moštěnice,momentálně 2 tým v tabulce."A" tým hrál v sobotu,tak se dalo čekat mírné posílení.které také nastalo.
A tady,už slovy Dobroše:Před začátkem utkaní nastal velký problém se složením sestavy.Výpadek 5 hráčů byl znám.Nicméně i tak poskládaná sestava, bojovala proti velmi dobře hrajícímu soupeři,který byl opět posílen hráči z "A" mužstva.Poločas skončil stavem 2-0 pro hostující tým a druhý poločas začal nešťastně,kdy jsme hned na začátku inkasovali třetí branku.Potom nastal obrat a kluci si začali více věřit a častěji drželi míč ve své moci,což vyústilo v penaltu,kterou jsme neproměnili.Té však předcházelo několik akcí i šancí,se kterými byli i fanoušci spokojeni.Soupeř dostal gól po chybě brankáře,který vyběhl poměrně daleko z brány a byl přelobován Honzou Kellnerem.Šance potom byly ještě na obou stranách. Výsledek 3-1 pro hosty,kteří jsou v tabulce na druhém místě je pro nás velmi přijatelný.Kluci to odmakali a opravdu dřeli.Za to jim patříl dík a pochvala od fanoušků.