Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol Polkovice

14. 4. 2023

Zdravím všechny

Krátce k prvnímu mistrovskému utkání.Zavítal k nám soupeř z Polkovic,kterému jsme z chtěli oplatit  podzimní porážku 1:6.,kterou utrpěli jsme  na  jejich hřišti(jestli se tomu dá vůbec říkat hřiště).Nutno dodat,že toto utkání bylo naše první po obnovení činnosti,a spousta hráčů se viděla na hřišti poprvé.Již ráno bylo jasné,že to nebude jednoduché,jelikož jsme bohužel neměli ani jednoho gólmana.Térto pozice se ujal náš veterán Petr Špalda a musím říct,že více než důstojně.V prvním poločase nás soupeř přehrával,ale i přesto jsme se ujali vedení brankou našeho nového hráče Jardy Záblockého,který skoroval ve 13.minutě, po dorážce z rohového kopu.Soupeř kontroval v 16 minutě  a stav 1:1 vydržel až do konce pevního poločasu.Hráli jsme sice v okleštěné sestavě,ale i tak jsme byli vyrovnaným soupeřem.V druhém poločase jsme soupeře na 15 minut zatlačili,a dokázali dát v 56 minutě vedoucí gólTrefil se Zdena Bůžek..Potom přebraly otěže Polkovice a v 75 a 78 minutě otočily skore.Ani Potom jsme se nevzdali a zkoušeli alespoň vyrovnat.Bohužel,přišel trest a soupeř z domnělého ofsajdu skoroval 86 minutě počtvrté.Kluci bojovali,bohužel Jarda Záblocký nedal pokutový kop a v vzápětí na to snížil druhým golem Zdena Bůžek.To,už ale běžela 90 minuta a bylo pozdě  na nějaký zvrat v utkání.Přesto,že jsme nezískali ani bod,fanouškům se utkání líbilo,bojovnost a srdíčko.Snad se v sobotu v Hranicích podaří urvat alespoň bod.

TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol Polkovice         3:4 (1:1)

Góly:Záblocký 13 min,Bůžek 56 a 90 min.