TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol Tovačov "B"

4. 10. 2022
Dobrý den opět všechny zdravím.
Rychlé shrnutí předchozího utkání.V neděli 2.10.2022 jsme na domácím hřišti přivítali soupeře,který s námi sousedil v tabulce a to tým Tovačova "B".Náš soupeř měl před zápasem o dva body více,takže v případě výhry by jsme ho přeskočili v tabulce.takže motivacoi jsme měli velkou.Ovšem při ranním srazu jsme zjistili,že nám chybí několik opor.Ať už kvůli nemoci nebo jiným skutečnostem.Ale ani to nám nevzalo optimismus.Soupeř přijel velmi brzy,asi s18 hráči ,povětšinou dorostenci,takže se dalo očekávat běhavý fotbal.Sesatvu jsme přizpůsobili našim možnostem a začali velmi příznivě,kdy se v šestnáctce ve 4 minutě s míčem otočil Marcel Velešík a vedli jsme 1:0.Zápas se zdál vyrovnaný se šancemi na obou stranách.do 15 . minuty kdy soupeř vyrovnal po chybě v rozehrávce našeho brankáře, jsme spálili ještě 3 slibné šance.Ve 30. minutě jsme kopali přímý kop z podobné pozice jako v zápase s Křenovicemi.kd ymíč k bližší tyči opět zkušeně zatočil Honza Rumel a zase jsme vedli.Po šancích na obou stranách,se do šaten šlo s nadějným vedením 2:1.ve druhém poločase se soupeř snažil alespoň vyrovnat,ale díky brankáři,obraně a taky velké dávky štěstí se podařilo výsledek uhájit.Přesto,že soupeř avizoval těsně před koncem faul našeho golmana,který by znamenal pokutový kop a šanci soupeře na vyrovnání,píšťalka rozhodčího mlčela.Hned poté hosté nastřelili boku tyč a další střelu vytlačil náš golman na tyč.Poté,už jsme si konec utkání pohlídali a získali opět 3 body.A posunuli se v tabulce před Tovačov.
Příští zápas zajíždíme do Horní Moštěnice a to v neděli 9.10.2022 v 15 hodin.Budeme se snažit získat první body z utkání na hřišti soupeře.
Děkuji za podporu fanoušků a zároveň všechny zvu na zmíněné utkání v H.Moštěnici.
TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Tovačov 2:1 (2:1)
Góly:Marcel Velešík-4 min.,Jan Rumel-30min.