TJ Sokol Tovačov "B"-TJ Sokol Jezernice

1. 6. 2023
Zdravím všechny fanynky a fanoušky.K poslednímu zápasu.Po vyhraném utkání jsme zajížděli do Tovačova,s kterým jsme na podzim vyhráli.V koutku duše jsme doufali,že bychom uhráli alespoň bod.Ale tyto naděje se rozptýlily hned po pár minutách hry.Domácí posílení o hráče s "A" týmu nenechali nic náhodě a začali od první minuty usilovat o 3 body.Náš tým,jen bránil a byla jen náhoda,že jsme dostali gól až v 37 minutě,kdy se o břevno trefil domácí hráč Hodina.Do šaten se tedy šlo za stavu 1:0 pro domácí.Druhý poločas,probíhal podobně jako ten první.Neustálé nájezdy domácích působily naší obraně veliké problémy a my jsme se dostali k pár ojedinělým brejkům.Domácí znovu udeřili v 52. minutě,kdy střelou snad z 40 metrů překvapil našeho golmana domácí Válek.Hra se vlasně vůbec neměnila,my jsme byli pod stálým tlakem a hrozili z brejků.některé naše šance vypadaly nádějně,ale zkušenost domácí obrany nás nepustila dál.Třetí a poslední gól domácích v 86 minutě vsítil Mykhaylo.A to ještě spoustu šancí domácí zahodili svou zbrklostí a nepřesností.Skoro nám nefungovala záloha,takže přetížená obrana měla mnoho práce.Jako v pár posledních utkáních,lze vyzdvihnout výkony Tomáše Marečka a Franty Gregora.Tím nechci řící,že by druzí byli špatní.Díky těmto dvěma v obraně,jsme nedostali větší gólový příděl.Všem Děkuji všem  za účast na utkání.

TJ Sokol Tovačov "B"-TJ Sokol Jezernice 3:0(1:0)