TJ Sokol Černotín - TJ Sokol Jezernice

27. 5. 2024
Zdravím všechny.Krátké shrnutí posledního zápasu Do Černotína jsme bohužel odjeli ve velmi osekané sestavě,ať už kvůli zraněním nebo jiným absencím.Ale s vědomím,že proti silnějšímu soupeři není co ztratit.Soupeř také neměl ideální sestavu a tak utkání bylo dosti vyrovnané.Rozdíl snad byl jen v koncovce.Černotín udeřil ve 14 minutě (nutno podotknout,ze 2 metrového ofsajdu) a podruhé ve 22 minutě.Dostávali jsme se také k jejich bráně,ale bohužel my jsme naše šance nedokázali přetavit v gól.Až ve 33 minutě si Standa Chytil krásně obhodil obránce a od gólu ho odělil na hranici šestnáctky hostující golman,nedovoleným zákrokem.Kdy míč, už byl dávno pryč a on šel přímo po našem hráči,kterého srazil na zem.Jasná červená karta!Rozhodčí Menšík byl jiného názoru.Udělil žlutou a nařídil pokutový kop(který vůbec neměl být,faul se stal mimo šestnáctku).Penaltu s pře se přelévala ze strany na stranu a ve 44 minutě si v šestnácte zkušeně povodil dva obránce Richard Remeš a pod padajícího brankáře Černotína zkušeně vyrovnal na 2:2.pro soupeře určitě šok,pro nás veliká radost.v druhé půli,už to bylo kdo dá góla vyhrál.Bohužel to byl soupeř,který po naší ztrátě u lajny v 70 minutě zahrával roh a na několikrát dostal míč do naší brány.Ale,i my jsme měli pár slibných šancí a mohli s odvézt alespoň bod.Nezbývá než klukům poděkovat za výborný a bojovný výkon a je vidět,že hrát se dá s každým.I když nejsme v úplně ideální sestavě.
Jak již jsem zmínil,zápas byl ovlivněn velice slabým a alibistickým výkonem rozhodčího Menšíka.
Myslím ale,ze fanouškům se to muselo líbit.Zápas byl dramatický až do konce.všem děkujeme za podporu.
Příští zápas doma se soupeřem z Polkovic,kterým máme co z minula vracet.
TJ Sokol Černotín - TJ Sokol Jezernice 3 :2 (2:2)
Góly:33 min. Pavel hrbáček(penalta),44. min. Richard