Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Jezernice - Dukla Hranice

27. 5. 2024
Krátké shrnutí zápasu s Duklou od Dobroše.
Typické dubnové počasí přilákalo do hlediště poměrně hodně fanoušků a fanynek, kteří se těšili na první utkání doma na jaře. Soupeř Dukla Hranice/v tabulce první/ měl po celé utkání převahu na míči, ale k žádné větší šanci jej naše obrana nepustila.A když už tak byl na místě zkušený Zdeňa Dohnal.Bezbrankový poločas nám hrál do karet a byli jsme v druhém poločase jsme měli větší šance ke skoróvání my.Závěr už byl potom ze strany rozhozeneho soupeře jenom jeho křeč.S výsledkem 0-0 jsme byli spokojeni spíše my, a penaltový rozstřel byla už jen sázka do loterie.V dramatickém rozstřelu byl soupeř šťastnější a bral dva body.Díky všem fanouškům za povzbuzování při penaltovém rozstřelu a myslím si, že je to hodně pobavilo.Diky hráčům za předvedený vykon.V poločase se našla chvilka popřát i bývalému hráči Jirkovi Richterovi k jeho životnímu jubileu.
TJ Sokol Jezernice - Dukla Hranice 0:1(0:0) pen.6:7