TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Polkovice

27. 5. 2024
Krátce k poslednímu utkání od Dobroše.
Další utkání se sousedem v tabulce Polkovicemi přineslo v prvním poločase spoustu zahozených šancí z naší strany (snad vyložených šancí).Ale jak ve fotbale platí nedáš dostaneš,šli do vedení hosté ve minutě.Naštěstí se nám podařilo ještě do poločasu ve 45. minutě srovnat,kdy se trefil standa Chytil.Druhá půlka byla nahoru a dolů,chvíli my a chvíli soupeř.Po pěkném centru z levé strany od Standy Chytila dorazil míč v 69. minutě do sítě dan Kulhánek.K naší smůle po fatální chybě naší obrany srovnal soupeř v 76. minutě na 2-2.rozhodující okamžik přišel o 2 minuty později,kdy jsme zahrávali pokutový kop,který s přehledem proměnil Adam Matula.Závěrečný tlak hostí jsme přečkali bez úhony a brali 3 body.Kluků dík za velkou bojovnost.
TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Pokovice 3:2(1:1)
Góly:45.min.Chytil Stanislav,69.min Kulhánek daniel,78.min.Matula Adam
Příští zápas 2.6.2024 v 10 hodin v Soběchlebích.