TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Tovačov

27. 5. 2024
Muži hostili v neděli 28.4 v 10 hodin ráno mužstvo z Tovačova.V Tovačově jsme prohráli,ale díky posilám z jejich A mužstva.Které ten den hrálo v 16 hodin,tak jsme doufali,že z nich nikdo nedorazí.Asi tomu i tak bylo.Přestože se Tovačov rozcvičoval jiz před 9-tou hodinou,odejel od nás s prázdnou.I když utkání samotné bylo velmi těžké se šancemi na obou stranách.Přece jenom jsme ukázali doma, před velmi slušnou návštěvou,větší disciplínu a vůli po vítěství.Skóre otevřel v 8 minutě Standa Chytil.Poté měli hosté i my několik slibných šancí,které končily buď v rukách brankářů nebo na brankové konstrukci.Nutno dodat,že foukal dost silný vitr,který komplikoval hru oběma soupeřům.Ve 45. minutě rozjásal naše fanoušky gólem do šatny Dan Kulhánek a vypadalo to slibně.Druhý poločas byl opět pestrý se šancemi na obou stranách.Soupeř se snažil korigovat nepřiznivý výsledek,ale buď ho zastavila naše pozorná obrana,Zdenek Dohnal v bráně a nebo branková konstrukce.My jsme také hrozili z mnoha protiútoků,které ovšem neskončily v souoeřově bráně.V 88 .minutě táhl po pravém křidle již po několikáté David Šimeček a jeho centr stáhl vítr do brány a pečetil tím naše vítězství na 3:0.Diky všem za výborný bojovný a kolektivní výkon.Tak nějak by to mèlo vypadat.Od fanoušků jsem také slyšel samou chválu.
Přiští utkání se hraje v neděli 5.5.v 16:30 se Starou Vsí.Ta má na jaře fazonu,kdy porazila Lobodice,Křenovice a prohrála na penalty s Duklou Hranice
Doufejme,že se nám podaří urvat alespoň bod.