TJ Sokol jezernice - TJ Union Lověšice

27. 5. 2024
Krátce k minulému zápasu.Soupeř z Lověšic nic nepodcenil a přivezl si podporu z A týmu a ta byla znát.Kdo očekával jednoduchou výhru s poslednim týmem byl zklamán.Soupeř byl aktivní skvělý na míči.A už v 19 minutě vedl 1:0.Poločas skončil tímto vysledkem i pres nasi snahu se nám nepodařilo ani vyrovnat.Po změně stran bylo vidět,že kluci chtěji doma uspět a nutí soupeře k chybám.V 52 minutě srovnal David Šimecek a v 83 minutě dal na 2:1 Pavel Hrbáček.Ale,až do konce utkání jsme se strachovali o výsledek.Celé utkaní zcela nezvládl rozhodčí Lecián,jehož nesmyslné výroky udivovaly jak domácí tak hosty,kteří mu na konci vyhrožovali fyzickou likvidací.Byli jsme ne lepší,ale šťastnější a brali jsme všechny body.
Přišti zápas se hraje v neděli 19.5. v 16 hodin v Černotíně.
TJ Sokol Jezernice-Union Lověšice "B" 2:1(0:1)