TJ Sokol Jezernice-SC Stará Ves

8. 9. 2023
Všechny zdravím a omlouvám se za spoždění.starosti a práce,ale nebojte se ochuzeni o hodnocení posledního zápasu nebudete.
Hráli jsme první domácí utkání v této sezoně a se soupeřem,který nám minule uštědřil prohru 2:3.Na svou výhru Stará Ves čekala více jak sezonu.Takže jsme chtěli odčinit své selhání a na domácí půdě,po dobrém výkonu v Tovačově bodovat.Protože jsem na zápase nebyl,jen pár střík co jsme pochytil od hráčů.
Celkově jsme nebyli lepším týmem,soupeř hrozil při každé šanci a naši kluci jim to kolikrát usnadnili svou nedůsledností a laxním přístupem.Nicméně ve 45 minutě jsme vedli po gólu Michala Richtera.Po změně stran to bylo podobné,soupeř tlačil,ale my jsme v 64. minutě vstřelili druhý gól,který dal David Šimeček a zápas skončil výhrou 2:0,ale se hrou jsme určitě nemmohli být spokojeni.Ale jak se říká,body jsou doma.
TJ Sokol Jezernice -SC Stará Ves 2:0(1:0)
Góly:Michal Richter 45.min.,David Šimeček 64.min.