TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol Soběchleby

11. 10. 2023
V neděli 1 října nás čekal zápas takzvaně o 6 bodů se soupeřem,který byl v tabulce o bod před námi.Čekali jsme velký boj a první poločas tomu dal za pravdu.hra se přelévala z jedné strany na druhou a šancí bylo na obou stranách.Ve 26. minutě se nám z kopačky Pavla Htrbáčka podařilo skórovat a vedli jsme 1:0.Ale i soupeř měl několik slibných šancí,které naštěstí neproměnil.Po přestávce jsme ve 48 minutě zvýšili na 2:0 díky Jardovi Záblockému.Malinko jsme usnululi na vavřínech a úo naší hrubé chybě soupeř v 66 minutě korigoval na 1:2.V 69 minutě dával na 3:1 Danek Kulhánek a praktickky jsme soupeře zlomili.V 79 minutě zvyšoval Adam Matula na 4:1 a v 86 minutě dokonal naše vítězství jirka Špalda na 5:1.Soupeř byl nebezpečný,hlavně v prvním poločase.v druhém,už jsme si vítězství nenechali vzít.díky hlavně za bojovnost.Pozitvní je,že se nám trefili naši mladí.Kéž by to tak pokračovalo.
TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Soběchleby 5:1(1:0)
Góly:26.min.Pavel Hrbáček,48 min. Jaroslav Záblocký,69 min.Daniel Kulhánek,79.min.Adam Matula,86 min. Jiří Špalda