Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Křenovice _ TJ Sokol Jezernice

27. 5. 2024
Všechny zdravím.
Rychlý souhrn prvního utkaní jarní časti.První poločas za1,druhý asi tak 4-.Soupeř z Křenovic byl technicky i fyzicky dobře vybavený.V 21. minutě skoroval domácí Zezula.Ve 25.minutě se nám podařilo srovnat gòlem Dominika Hrušky.Jeho gòl domácí zjevně vykolejil a byli jsme rovnocenným soupeřem.Vypracovali jsme si i nèkolik šancí.Ovšem v 33. minutě skoroval domácí hráč Morong a do šaten se šlo za nadějného stavu 2:1 pro domácí.Po změně stran jakoby na hřišti byli už jen domácí.Zjevně nám došly síly a domácí postupně v 60,65,71 a 83 minutě rozhodli o svém jasném vitězství 6:1.Snahu se klukům upřit nedá.Ale Jedeme dál.Nervy cuchal domácim nejen hráčům,ale i fanouškům pomezní z Jezernice(já),který jim mával ofsajdy po staru.Hned v momentě přihrávky.Starý zvyk.Dnes se musí počkat,až se přislušný hráč dotkne míče a pak se mává.Měl bych asi projit školenim.