TJ Sokol Soběchleby - TJ Sokol Jezernice

6. 6. 2024
Krátce k poslednímu zápasu.Zajížděli jsme v neděli do Soběchleb,abychom potvrdili,že na jaře se nám daří a získáme body.Zápas byl od začátku dramatický a šance byly na obou stranách.Mrzelo snad jen neproměňování šancí.namátkou Danek Kulhánek několik,Adam Matula a daší příležitosti,které měly skončit gólem.Soupeř hrozil z ojedinělých,ale zato velmi nebezpečných brejků.Do šaten jsme odcházeli za stavu 0:0,trošku zklamaní.Po poločase bylo vidět,že soupeři ubylo více sil,než nám a dostávali jsme se opět k slibným šancím.Bohužel,bez kýženého gólu.V 68. minutě jsme zahrávali trestný kop,který hlavičkou umístil za záda domácího gólmana David Šimeček.Trošku jsme se uklidnili,ale soupeř opět zahrozil z několika slibných brejků.V 86 minutě prokličkoval Danek Kulhánek od půlky až k soupeřově šestnástce a na její hranici byl doslova zkosem soupeřovým hráčem,který zaslouženě vyfasoval červenou kartu a šel dpo sprch.Jen malý poznatek k výkonu rozhočího,který nechal na jedné straně hrát dost ostře a na druhé pískal úplné prkotiny.Přesto,že to vypadalo,že chce domácím pomoci,podařilo se nám uhájit jednogólové vítězství a odvézt si první a poslední body ze hřiště soupeře.

TJ Sokol Soběchleby - TJ Sokol Jezernice 0:1 (0:0)
Góly: 68.min. David Šimeček