Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Tovačov "B" - TJ Sokol Jezernice

29. 8. 2023
Všechny vás zdravím. Malé shrnutí posledního zápasu s Tovačovem.Přijeli jsme v poněkud neúplné sestavě.Abychom,alespoň trošku zamezili vývoji jako v Hranicích,kdy jsme vepředu nepodrželi balon a obrana byla neustále pod tlakem,byl postaven do útoku Tomáš Mareček,který normálně plní obranné úkoly a bylo to znát.Soupeř byl nebezpečný jako v posledním zzápase na jaře,kdy jsme prohráli 3:0.Samozřejmě podpořen několika hráči s "A" týmu.Jeho síla se projevila a po chybách obrany jsme postupně v 11 minutě,ve 22 minutě a ve 45 minutě ,po naší hrubé chybě v rozehrání trestného kopu šli do šaten za stavu 3:0 pro domácí.pár šancí jsme si vypracovali,ale jako vždy jsme byli v zakončení bezzubí.Po poločase,jakoby supeř ustal v útočení a myslel,že už má vyhráno.V 54. minutě jsme snížili gólem našeho nového hráče Davida Šimečka.Soupeř viditelně znervózněl,a začali jsme se dostávat do více brankových příležitostí.Ani jednu jsme bohužel neproměnili,ale za druhý poločas si všichni zaslouží pochvalu za bojovnost.Nic jsme soupeři nedali zadarmo.A myslím,že kdyby zápas skončil remízou,nikdo by nemohl nic říct.A určitě by jsme si ji za výkon v druhé půli zasloužili.Do dalších zápasů je na čem stavět.Podotknu,že na lavičce už byl náš nový trenér Jan Diviš,který zatím hráče poznává.Po zápase mně kontaktoval nový hráč Jakub Hruška,kterého doufám uvidíme již v neděli v zápase se Starou Vsí.Pokud se stihne vyřídit jeho přestup.