TJ Union Lověšice - TJ Sokol Jezernice

12. 9. 2023
Zhodnocení posledního utkání.
V neděli 10.9. jsme po povedených oslavách 40-tého výročí založení našeho klubu zajížděli na půdu rezervy Lověšic.I přesto,že do té doby neuhrály ani jeden bod,věděli jsme,že zápas určitě nebude jednoduchý.Snad už i proto,že A-tým soupeře,který momentálně vede v okresním přeboru,hrál v sobotu.Takže bylo pravděpodobné,že soupeř si pomůže hráči s A-týmu.Bylo jich nakonec 5 a jejich přítomnost na hřišti byla znát.Všichni naši hráči měli za sebou kromě oslav,také zápas svobodní ženatí a náš výkon od začátku nebyl úplně ideální.Do šancí se dostávally oba týmy Ale mezihra u nás viditelně zaostávala..I přesto jsme se v 10. minutě ujali vedení.Hra se přelévala z jedné strany na druhou.A jen díky našemu brankáři Zdenkovi Dohnalovi se šlo do šaten za stavu 0:1 pro nás.Na začátku druhého poločasu jsme se dostali do několika slibných šancí,ale bohužel naše koncovka je momentálně na dovolené.Potom převzal otěže soupeř a na nás se valil jeden útok za druhým a bylo jen otázkou času,kdy dostannem vyrovnávací gól.Stalo se tak v 74.minutě a soupeře to nabudilo,začal hrát ještě na vyšší výkon a už za 3 minuty jsme prohrávali 2:1.snad i díky počasí a včerejším oslavám,jsme ze sebe už nedokázali vyždímat síly na alespoň vyrovnávací branku.Naopak soupeř v 86.minutě zpečetil vítězství 3-tím gólem.
Přesto,že jsme prohráli,všem děkuji za odvedený výkon,máme na čem pracovat a soupeři gratulace za výkon a zasloužené 3 body.
TJ Union Lověšice"B" - TJ Sokol Jezernice 3:1(0:1)
Góly:10.minuta Daniel Kulhánek